Platform Bilişim Teknolojileri Kimdir

Hakkımızda

Platform Bilişim Teknolojileri ;
1998 yılından bu yana doğal gelişim ve öğrenme süreci içerisinde olgunlaşan, kendini geliştiren, teknolojiyi, bilişim dünyasını ve tüm yeni fikirleri takip eden bir takımdır. Platform Ekibi, bugüne kadar birçok sektörde, orta ve büyük ölçekli kurumlara internet konusunda destek vermiş, çeşitli internet projeleri üretmiş ve işletmiştir.
 
Platform ismi 2005 yılında benimsenmiş, kurumsal kimlik çalışmaları tamamlanmış ve bu isimle hizmet verilmeye başlanmıştır.

2006 başlarında internet hizmetlerinin yanı sıra güvenlik sistemleri ve reklamcılık alanında da hizmet vermeye başlayan Platform'un, teknolojiyi tüm sektörlerde en verimli şekilde kullanabilme yetisi geçmiş yıllara dayanan tecrübesine bağlıdır.

Platform, Şubat 2007'de kurumsal kimliğini tamamen benimseyip yoluna daha emin adımlarla devam etme amacıyla çalışmalarına ivme kazandırmıştır. Toplam Kalite Yönetimi çerçevesinde yürütülen tüm çalışmalardan maksimum verimlilik alınması hedeflenir. Bütün teknolojik gelişimlere ve değişimlere açık olan Platform'un en temel ilkeleri de hizmet sürekliliği ve stabilitedir.

Platform Tasarım ofisi ise tasarımı dijital bir sanat olarak görmekte ve hizmet verdiği kuruluşlar arasında herhangi bir ayrım gözetmeden sanatını profesyonelce uygulamaktadır.

Başta web tasarımı ve hosting olmak üzere e-ticaret, logo tasarımı, internet'te tanıtım, portal yönetimi, e-mail server yönetimi, interaktif cd - digicard tasarımı, intranet web sayfası tasarımı, web yazılımı geliştirme, online görüntü transferleri, uzaktan yönetim sistemleri gibi çözümler üreterek sektördeki kalitesini kanıtlayıcı hizmetler vermektedir.

Platform, tüm bu hizmetlerinin haricinde; bilişimin her konusunda danışılabilecek bir kaynak olmayı başarmıştır.

Hassasiyet gösterdiğimiz temel ilkeler kalite, güven ve sürdürülebilirliktir. Bütün çalışmalarımızı bu felsefe üzerine yapılandırmaktayız, çünkü amacımız aylarca değil yüzyıllarca var olabilmektir.

 

Platform Web Stratejisi ve Süreci

icon_1 Tasarım Referanslarımız
icon_2İnternet üzerine birkaç akademik, sosyolojik, psikolojik çalışma
icon_3Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler