Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz Web Hosting

Bir web sitesinin tüm dünyadan aynı izlenebilirlikte olması sayfaların barındırıldığı server hızına, internet bağlantısına ve konumuna bağlıdır. Platform Bilişim kendi ürettiği sayfaların ve hosting hizmeti verdiği sitelerin hızlı ve kesintisiz bir şekilde yayınlanması için en yeni teknolojileri kullanıyor. 100 MBit/sn internet çıkışlı, dört işlemcili, 7/24 kesintisiz çalışan cihazlar web sitenizi sürekli canlı tutmak için hizmet veriyor.

Platform olarak hem tasarımını yaptığımız sitelere; hem de potansiyel şahıs ve şirketlerin web sayfalarına hosting hizmeti sunmaktayız. Sunucularımız Houston'da ana omurga bağlantısı üzerinden yüksek bant genişliği ve erişim hızı sağlamaktadır. Sistemimizdeki tüm sunucular; internet servis sağlayıcıları için özel olarak tasarlanmış olup, yüksek performans ve güvenilirlikleri ile birleşik yönetim ve gözetim sistemlerine sahiptir.

Apache ve IIS 7.0 ile yayınladığımız sitelerde MySQL veritabanı, PHP programlama dili ve Active Server Pages yöntemi kullanılarak yapılan web sayfalarında son derece yüksek performans elde edilmektedir. Tamamı Microsoft Windows 2003 ve 2008 Server işletim sistemleriyle çalışan sunucularımız; web siteniz için en güvenilir, yüksek kapasiteli ve üstün teknolojiye sahip hosting hizmeti sağlamaktadır.

Hosting sektöründe deneyimli, profesyonel ve dinamik kadrosuyla hizmer veren Platform, çağdaş hizmet ve maksimum verimlilik anlayışıyla bu sektörde gelişen trendleri takip etmeye ve sürekli yenilenmeye devam edecektir.
 

             


online tests

STANDART SILVER GOLD PROGOLD ENTERPRIse  
  Disk Alanı 100 MB 250 MB 500 MB 1 GB 2 GB  
  Aylık Trafik 5 GB 10 GB 20 GB 40 GB 100 GB  
  E-Mail Sayısı 25 50 100 200 500  
  DNS Yönetimi  
  Webmail  
  7 / 24 FTP  
  Domain Sayısı 1 1 1 1 1  
  Sub domain Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız Sınırsız  
  Yıllık Fiyatı 49 $ 69 $ 89 $ 129 $ 199 $  

 

Hosting konusunda “en ucuzu” değil ihtiyacınıza özel, hızlı, stabil
ve uygun fiyatlı
çözümleri arıyorsanız randevu talep formunu
doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz