Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz Web Tasarım

Kütahya Web TasarımWeb Sitesi Nedir ?

Internet, büyük ve küçük firmaları bir araya getiren dijital bir araçtır. Günümüzde artık hemen herkesin internetle bağlantısı olduğunu düşünür isek, artık web sitesi çok önemli bir organ haline gelmiştir. Müşteriler çalıştıkları yada iş yaptıkları firmalar hakkında detaylı bilgiye sahip olmak isterler. Bu durumda web sitesi devreye gider. Web sitesi içerisinde, firmanın sunduğu hizmetler, ürünler yada hizmetler, referanslar gibi bilgiler bulunur.

 


Neden Web Sitesine İhtiyaç Duyulur ?

Internet sayfası günümüzde en yaygın ve en ekonomik iletişim aracıdır. Bu sayede müşterileriniz ve internet kullanıcıları size dünyanın her yerinden ulaşabilir, firmanızın kurumsal yapısı, ilgi alanınız ve ürünleriniz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir, sitenizde bulunan e-mail yada formlar aracılığı ile sizinle kolayca irtibat kurabilir. Web sitesi bir şirketin imajını belirler. Günümüzde web sitesi firmanızın prestiji için gerekli bir duruma gelmiştir. Kötü bir web siteniz varsa, firmanızın prestijini zedeleyebilir. Günümüz ve gelecek iletişim aracı olan internetle şirketinizi Platform tanıştırıyor, sizlere profesyonel çözümler sunuyor, web siteniz varsa bile; yepyeni, profesyonel bir site ile firmanıza yeni bir kimlik kazandırıyor.
 Tasarım Politikamız

Çalışmaya bağladığımız andan itibaren internet danışmanınız olarak web sitesi kurulumu sırasında izlemeniz gereken yolu, önerilerimizi sizlere aktarıyoruz.

Tek taraflı değil, karşılıklı olarak fikir alış-verişi ile proje üzerinde çalışıp firmanızın kurumsal yapısına, renklerine uygun web sitesini hazırlıyoruz.Web sitesini hazırlarken en son teknoloji, efektler ve atyapı ile sitenizi görsel hale getiriyoruz.

Müşterilerinizin, web sitenize girdiklerinde site içerisinde kaybolmadan kolayca gezinebilmesine dikkat ediyoruz. Her şeyden önemlisi içeriğin en sade ve anlaşılır biçimde sunulmasına özen gösteriyoruz.

Web siteniz hazırlanıp yayına sunulduktan sonra sitenizin, gelişmesi ve güncellenmesi konusunda ve çeşitli teknik konularda da düzenli hizmetler sunuyoruz. Konu ile ilgili karşılıklı görüşmek isterseniz randevu talebinde bulunabilir ve sizi ziyaret edecek danışmanınızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.